Elit Su Arıtma Tankı
Elit Tank (2.2 Galon) 8 Litre

Elit Tank Su Arıtma Cihazı Tankı Deposu 2.2 Galon 8 Lt

Su arıtma sisteminin musluğu açıldığında istikrarlı ve sürekli su akışı sağlaması için tasarlanmış ürünlerdir ve Reverse Osmosis su arıtma sistemlerinde kullanılır.

Tank dış tarafı, epoksi astarlama üzerine yapılan beyaz renkli iki parçalı poliüretan boya korumalıdır.

Sudaki kirletici etkenlerden korunmak için Elit tankları paslanmaz çelik gövde ve bağlantılı olarak NSF standart 58 kontrolleri altında üretilmektedir.

Metal diyafram tipindeki genleşme tankı tasarımı istikrarlı su akışını sağlar. Metal gövde plastik gövdeye göre basınca daha dayanıklıdır. Metalin düşük moleküler gözenekliliği içindeki havanın basınç kaybını engeller.

İçeriden O-ring’li pirinç sübap hava girişinden hava kaçırmasını önler. Pürüzsüz iç havalandırma başlığı diyaframı hasardan korur.

Özel işlemlerden geçmiş yüksek butil (kauçuk yapışkan) diyafram, tatsız ve kokusuz bir su haznesidir.

NSF (National Sanitation Foundation) olarak bilinen ve Amerika’da Ulusal halk sağlığı ve çevre için standartların geliştirilmesi, ürün belgelendirme, test, denetim, eğitim ve risk yönetimi hizmetleri sağlayan yetkili küresel bir bağımsız en üst otorite, kamu sağlığı ve çevre kuruluşunca onaylanmıştır.

Amerikan Ulusal Standartlar Enstitüsü (ANSI) tarafından onaylanmış ve Dünya Sağlık Örgütü (WHO) tarafından İçme Suyu Güvenliği ve Arıtımı için sertifikalandırılmıştır.

IAMPO (Uluslararası Sıhhi Tesisat ve Mekanik Görevlileri Birliği) sertifikalıdır.

CE Belgelidir. (CE, belgesi, ürünlerin, amacına uygun kullanılması halinde insan can ve mal güvenliği, bitki ve hayvan varlığı ile çevreye zarar vermeyeceğini, diğer bir ifadeyle ürünün güvenli bir ürün olduğunu gösteren bir işarettir.)

Teknik Özellikleri:

 • Ürün İsmi: Çelik Tank
 • Madde: Paslanmaz Çelik
 • Ağırlık: 3,5 Kg.
 • Boyu: 340 mm
 • Çapı: 230 mm
 • Kapasite: 8 Lt. (2,2 Galon)
 • Diyafram Basıncı: 7 PSI
 • Bağlantı Ölçüsü: 1/4″ inç NPD Dış
Ürün Sipariş Formu

  Whatsapp
  Elit Su Arıtma
  Elit Su Arıtma
  Merhaba;
  Size nasıl yardımcı olabiliriz?